O nas

30 listopada – 1 grudnia 2019

Targi Kielce

 

Branża kosmetyczna spotka się w Kielcach – nowa odsłona Health&Beauty

Odświeżona formuła wydarzenia to nie tylko zmieniony znak graficzny oraz jego termin – dodatkowo oprócz targów B2C w Kielcach odbędzie się spotkanie branży kosmetycznej. IV Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody odbędą się od 30 listopada do 1 grudnia 2019 roku w kieleckim ośrodku targowym.  

Rynek kosmetyczny to niezwykle ciekawy i wielowątkowy temat: jest on wciąż nienasycony, a branża drogeryjna dynamicznie się rozwija i szybko zmienia. Dwudniowe targi Health & Beauty łączą model Business to Customer oraz Business to Business. Na gości wydarzenia czekać będą specjaliści zajmujący się m.in. pielęgnacją skóry i paznokci, nie zabraknie także profesjonalistów dbających o zdrowie.

Zmiana i odświeżenie formuły wydarzenia została podyktowana przez potrzeby rynku. Według magazynu Forbes polska gospodarka kosmetyczna jest warta prawie 17 mld złotych i wciąż rośnie – w ciągu pięciu kolejnych lat ma to być nawet 20 mld złotych. Pod względem wielkości rynków kosmetycznych Polska jest na szóstej pozycji na świecie, to budzi zainteresowanie i marzenia biznesowe.

Wydarzenie towarzyszące

1 grudnia 

Sympozjum Makijażu i Stylizacji Paznokci w Targach Kielce to wydarzenie dla profesjonalistów
z branży beauty. Zadebiutuje już w grudniu, podczas targów Health&Beauty, obejmując cykl szkoleń
z makijażu codziennego i wieczorowego, makijażu permanentnego oraz stylizacji paznokci. Spotkanie
skierowane jest do osób szukających inspiracji i chcących poszerzyć swoje kwalifikacje.

 

 

Są z nami

Zakres tematyczny

Makijaż,
Kosmetyki
Medycyna
Estetyczna
Stylizacja
Paznokci